0216 237 0777 [email protected]

Turkcell Superbox

Modern  tasarımı ve üstün teknolojisi ile fiber hızlarını yaşamanız için SUPERBOX siz neredeyseniz oraya geliyor. Evinizde ya da işinizde altyapı sorgulaması yapmadan sabit internet hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda 4.5G SIM Kart’lı SUPERBOX ile fiber hızında internet şimdi elinizin altında. Üstelik artık SINIRSIZ ve kesintisiz paket seçenekleriyle!

Altyapı sorunu olan binalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ev İnternetinde Fark Yaratan Superbox.

Turkcell Superbox

Turkcell Superbox

Turkcell Superbox başvurusu yapmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

 

Artık alt yapı derdi yok. Superbox herhangi bir sabit altyapı hizmetine ihtiyaç duymadan, 4.5G’nin uygun olduğu her yerde geçerlidir. Süperbox, süper hızlı 4.5G kalitesi ile fiber hızlarında kesintisiz internet evinizde ve iş yerinizde. İster hem yazlık hem kışlık evinize, ister ofisinize giderken Superbox’la internetinizi yanınızda götürebilirsiniz.

Turkcell superonline in alt yapısı olmayan müşterilere özel olarak sunduğu 4.5G üzerinden çalışan ve taşınabilir modemle sunduğu superbox hizmetinden sizde faydalanabilirsiniz. 10 MB hızında limitsiz internet hizmetine 24 ay sabit fiyat garantisiyle, aylık 129TL’den sahip olabilirsiniz ve bu modemi ister aracınızda, ister tatilde, ister evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz

Kablo Derdi Yok, Tek Priz Yeter.

Kolay kurulum! Superbox 4.5G sim kartla çalıştığı için tek priz yeter.

Kablodan bağımsız olarak evlere 4.5G teknolojisi ile havadan internet sağlayan Superbox’la Türkiye’nin her yerinde evler ve işyerleri fiber hızında internete kavuşuyor.

İster Evde, İster Yazlıkta Kullan!

Elektrik prizi olan her yere taşıyabileceğiniz Superbox kutusunu kışlık ve yazlık evlerinize de kolayca taşıyabilirsiniz.

  • Superbox Sinırsız Fırsat İnternet Kampanyası paketi ve fiyat bilgileri:

Superbox Sınırsız Fırsat İnternet Paketi:

Paket Adı Hız Fiyat
Superbox Fırsat 10 Mbps İnternet 10 Mbps’ye Kadar 129,90 TL
Superbox Fırsat 20 Mbps İnternet 20 Mbps’ye Kadar 179,90 TL

Not: Kampanyayla birlikte yeni bir data hattı alınması gerekmektedir. Tekliflerle birlikte verilen data hatlarına yeni tesis ücreti kampanyaya ek olarak faturaya yansıtılır.

Superbox Kotalı Paketler:

Paket Adı​ ​Kota ​Fiyat
​Superbox 50 GB 4.5G İnternet ​50 GB 139,9 TL​
Superbox 100 GB 4.5G İnternet​ 100 GB​ ​159,9 TL
Superbox 200 GB 4.5G İnternet​ 200 GB​ ​269 TL
​Superbox 500GB 4.5G İnternet ​500 GB ​​399,90 TL